• Kategorie
  • Szukaj
  • Wciągarki suwnicowe

Wciągarki suwnicowe

Wciągarki suwnicowe znajdują zastosowanie w zakładach produkcyjnych o różnych wielkościach, ale też hurtowniach i w innych miejscach, gdzie niezbędne jest urządzenie do załadunku i wyładunku dużych oraz ciężkich towarów. Wciągarka pozwala na sprawne podnoszenie oraz opuszczanie ładunków i przesuwanie ich w bok. Wciągarki suwnicowe możemy podzielić na kilka rodzajów, które różnią się stosowanym napędem. Są to wciągarki elektryczne, hydrauliczne i z napędem zewnętrznym. Jeśli w Twoim przedsiębiorstwie, hali lub hurtowni każdego dnia pracuje się z rozładunkiem, czy też przeładunkiem ponadgabarytowych przedmiotów, wciągarka suwnicowa jest rozwiązaniem, które znacząco ułatwia codzienną pracę.

W naszej ofercie uwzględniliśmy wciągarki suwnicowe w wielu wariantach, aby możliwe było ich dopasowanie do indywidualnych potrzeb, a także akcesoriów uzupełniających. Jednym z nich jest zblocze niemieckiego producenta marki MSW. Bloczek linowy potrafi dwukrotnie zwiększyć siłę uciągu i ustabilizować pracę wciągarki. Jego maksymalny udźwig wynosi 4 tony.

Wciągarki suwnicowe - dla bezpiecznej i efektywnej pracy

Kolejny produkt godny uwagi to suwnica ze wciągarką marki MSW - Procat 500, która charakteryzuje się dużą wydajnością oraz niezawodnością, wymaganą szczególnie w przypadku dużych hal produkcyjnych. Jego wyróżnikiem jest wydajny silnik o mocy 1020 W. Wspomniana wciągarka suwnicowa może podnieść ciężar o wadze sięgającej 250 kg nawet na wysokość 12 metrów. Każda dostępna w tej kategorii suwnica wyróżnia się wykonaniem z solidnych materiałów, a wytrzymała stalowa linka jest gwarancją bezpieczeństwa podczas pracy z dużymi gabarytami. Procat 500 to także możliwość transportu w poziomie po wcześniejszym zawieszeniu na szynie - prędkość wynosi do 13 m/min. Inną propozycją jest suwnica Procat 800, która jest w stanie podnieść ciężar o wadze nawet 400 kg również na wysokość 12 metrów. Produkty dostępne w tej kategorii wyróżniają się tym, co najważniejsze i najpotrzebniejsze w pracy z wielkimi gabarytami - wydajnością, efektywnością, wygodą, bezpieczeństwem oraz intuicyjnością. Jeśli mają Państwo pytania związane z naszymi produktami, zachęcamy do kontaktu.