• Kategorie
  • Szukaj
  • MYJKI I CZYŚCIWA WARSZTATOWE

Czyściwa warsztatowe

W tej kategorii uwzględniliśmy czyściwa warsztatowe, niezbędne w wielu serwisach, warsztatach, zakładach, laboratoriach oraz innych miejscach pracy. Znajdują się tu m.in. myjki ultradźwiękowe, czyściwa włókninowe przemysłowe, myjki warsztatowe z obiegiem zamkniętym, pędzle przepływowe oraz ściereczki. Każdy z widocznych produktów wyróżnia się wysoką jakością wykonania oraz niezawodnością działania, dzięki czemu nasi klienci będą zadowoleni z ich zakupu.

Więcej o czyściwach warsztatowych

Jedną z propozycji jest czyściwo włókninowe przemysłowe bezpyłowe ProfiSauber BASIC 250. To najwyższej jakości czyściwo wykonane z niemieckiej włókniny przemysłowej, które przeznaczone jest do bardzo precyzyjnych oraz wymagających prac. Dzięki temu możliwe jest szybkie oraz dokładne zbieranie i usuwanie zabrudzeń, które mają pochodzenie organiczne oraz techniczne. Praca z czyściwem jest niezwykle efektywna i komfortowa, ponieważ umożliwia ono czyszczenie nawet trudno dostępnych miejsc. Na uwagę zasługuje też jego miękkość i elastyczność. Co więcej, skutecznie wchłania też wilgoć, nie rysuje czyszczonej powierzchni i dobrze współpracuje z rozpuszczalnikami.

Czyściwa warsztatowe z naszej oferty szczególnie dobrze sprawdzą się w zakładach farmaceutycznych, przemyśle medycznym, elektronicznym, ciężkim i lekkim, lakierniach, a także w zakładach poligraficznych. Inne czyściwa warsztatowe, które proponujemy to m.in. czyściwo ProfiSauber STRONG 250. Przeznaczone do użycia wszędzie tam, gdzie wymagane jest zachowanie najwyższej higieny i bezpieczeństwa produkcji oraz pracy. Co ważne, można je używać wielokrotnie.

Myjki ultradźwiękowe i myjki - wanny

Nasi klienci mogą zakupić również myjki ultradźwiękowe, takie jak model PROCLEAN 2.0M o pojemności 2l. Myjka ta, wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej, wyposażona została w zamontowany, wysokiej klasy generator ultradźwięków. Urządzenie można wykorzystać zarówno w użytku domowym, jak i profesjonalnym. Na uwagę zasługuje również myjka - wanna, taka jak Ulsonix PROCLEAN 3.0 ECO, czyszcząca drobne i delikatne elementy. Na użytek profesjonalny sprawdzi się podczas czyszczenia narzędzi medycznych, sprzętu laboratoryjnego, czy też przyrządów optycznych. W domu można wykorzystać ją do czyszczenia biżuterii, okularów i zegarków, a także zastawy.