• Kategorie
  • Szukaj
  • Wciągarki łańcuchowe

Wciągarki łańcuchowe - do zadań specjalnych

Wciągarki łańcuchowe są produktami, które podnoszą bardzo ciężkie ładunki, albo takie o nietypowych wymiarach. Wciągarki widoczne w tej kategorii pozwalają na podnoszenie ładunków o wadze od 250 kg do nawet 3 ton. Solidna budowa wciągarek łańcuchowych ręcznych, a także ich przemyślana konstrukcja powodują, że są to produkty niezwykle praktyczne i niezawodne, odporne na wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Świetnie sprawdzają się nawet podczas codziennego, intensywnego użytkowania wszędzie tam, gdzie niezbędne jest podnoszenie bardzo ciężkich ładunków.

Wciągarki łańcuchowe ręczne - niezawodne, solidne, bardzo wytrzymałe

Wciągarki łańcuchowe ręczne dostępne w naszej ofercie zasługują na to, aby przyjrzeć im się nieco bliżej. Proponujemy m.in. wspomniany model wciągarki łańcuchowej pozwalający na podnoszenie ładunków o wadze do 250 kg od Steinberg Systems. To urządzenie, które doskonale sprawdzi się w wielu firmach produkcyjnych, zakładach mechaniki, ale też magazynach i placach budowy. Ładunki można podnosić nawet na wysokość półtora metra. Solidność i wytrzymałość wciągarki jest zasługą obecności bardzo mocnych łańcuchów typu G80 (ogniwa o średnicy 4 mm), a także ich wykonania z wysokiej jakości stali. Końcówka drążka sterującego pokryta została nylonem, a manewrowanie znacząco ułatwia blokada, dzięki której możliwe jest zatrzymanie ładunku na wybranej wysokości. Komfort użytkowania podnoszą też dwa haki obrotowe oraz dźwignie o lekkim przełożeniu. Do modelu dołączona jest instrukcja obsługi.

Potrzebujesz wciągarki łańcuchowej, która podniesie naprawdę ciężkie ładunki? Poznaj wyjątkowo mocne i niezawodne modele wciągarek łańcuchowych, które unoszą ładunki o wadze 1,5 tony, a nawet 3 ton! Maksymalny udźwig wspomnianych wciągarek to właśnie 1500 kg lub 3000 kg. Również i te modele są niezwykle komfortowe w użytkowaniu za sprawą dźwigni sterującej oraz blokady umożliwiającej zatrzymanie wciągarek. Producent nie zapomniał również o kwestiach bezpieczeństwa, dlatego dźwignia wyposażona została w rączkę antypoślizgową.